800 100 575
Valid only for CZ!
We supply only to the opticians!!!
O školení

Společnost AMBG, LTD s.r.o. od roku 2007 rozšířila své služby o odborné školící akce spadající do systému celoživotního vzdělávání dle stanov Společenstva českých optiků a optometristů (SČOO) a legislativy Ministerstva zdravotnictví za účelem zkvalitnění našich služeb pro Vás.

Tato školení určená optikům a optometristům se pořádají v České Republice a na Slovensku většinou formou dvoudenní víkendové akce.

Školení jsou jedinečná svou lokalitou, ve které se akce konají. Jedná se vždy o turisticky či kulturně atraktivní místa, např. Zámek Hrubá Skála v Českém ráji, valašské město Rožnov pod Radhoštěm v Beskydech nebo Špindlerův mlýn v Krkonoších atd.

Jako organizátoři myslíme i na zbývající čas po přednáškách. Účastníci přednášek, doprovod a děti mohou využít sportovního a kulturního vyžití, nezapomínáme ani na večerní společenský program.

Výjimečnost školení také spatřujeme v kvalitě a koordinaci lektorů. Vždy se snažíme získat lektory, kteří jsou zkušení a uznávané osobnosti v dané odborné oblasti (optometristé, odborníci ze SČOO, lékaři, zástupci zahraničních společností apod.) Můžeme nabídnout posluchačům možnost kvalitního odborného vzdělávání, které aplikují ve své praxi. Na školící akci zveme také významné firmy z oboru a zástupce škol.

S celým naším týmem se na Vás budeme těšit na této či některé příští školící akci.